Од 15. до 19. септембра 2017. године у Крушеву, Македонија биће одржана Петнаеста међународна конференција младих под називом "Европске вредности за будућност земаља Југоисточне Европе".

опширније

Савез студената Филозофског факултета у Бањој Луци објављује позив за сарадњу у трећем броју часописа за друштвену и хуманистичку мисао „Ноема“, Савеза студената Филозофског факултета.

опширније

У петак, 14. јула 2017. године, одржан је још један концерт на Летњој сцени Универзитета на коме су наступити проф. мр Војислав Спасић и академски вокално-инструментални ансамбл Архангели.

опширније

Шангајска листа најбоље рангираних универзитета света, уврстила је Универзитет у Крагујевцу у 500 најбољих.

опширније

Конкурс за Студентску летњу стручну праксу 2017.

опширније

Поднаслов: Рок за пријаву до 27. јула 2017. године.

опширније

У уторак, 11. јула 2017. године, преминуо је проф. др Радош Павловић, редовни професор на Агрономском факултету Универзитета у Крагујевцу

опширније

У петак, 14. јула 2017. године, са почетком у 20 часова биће одржан још један концерт на Летњој сцени Универзитета на коме ће наступити проф. мр Војислав Спасић и академски вокално – инструментални ансамбл Архангели

опширније

Локално финале Такмичења за најбољу студентску идеју одржано је у Свечаној сали Ректората, у петак 7. јула 2017. године.