Центар за развој каријере и саветовање студената Универзитетa у Крагујевцу позива студенте Универзитета у Крагуејевцу на бесплатан курс енглеског језика

опширније

У Универзитетској галерији у Крагујевцу 7. децембра 2016. године наступио је баритон Стефан Анђелковић.

опширније

Министарство просвете, науке и технолошког развоја Републике Србије доставило је Универзитету у Крагујевцу информације о позиву за пријаву Фондације математичких наука из Париза за академску 2017/18. годину који је намењен изванредним научницима и студентима заинтересованим за научно-истраживачки рад, мастер и докторске студије.

опширније

У Универзитетској галерији у Крагујевцу, 6. децембра 2016. године отворена је изложба „Београдски атлас Јована Цвијића - век и по од рођења“

опширније

Баритон Стефан Анђелковић наступиће у Универзитетској галерији у среду, 7. децембар 2016. године у 19 часова

Key Action 2 ‐ Capacity Building in the field of Higher Education

опширније

У Универзитетској галерији у Крагујевцу, у уторак 6. децембра 2016. године у 19 часова биће отворена изложба „Београдски атлас Јована Цвијића - век и по од рођења“

опширније

Отворен конкурс за праксу у Универзитетској библиотеци у Крагујевцу. Рок за пријаву 15. јануар 2017. године

опширније

У Универзитетској галерији у Крагујевцу, 29. новембра 2016. године, одржана је трибина под називом "О књижевним идолима". Учесници трибине били су Мило Ломпар и Александар Гаталица док је модератор био Карло Астрахан, председник Удружења уметника Србије.