Ајфел програм стипендија Министарства спољних послова Француске намењен је изванредним студентима који желе да похађају мастер и докторске студије на високошколским институцијама у Француској.

опширније

Филолошко-уметнички факултет и Катедра за музику у медијима организовали предавање о филмској музици

опширније

Универзитет у Крагујевцу представио је своју академску понуду на 9. Сајму образовања „Звонце“, који је одржан од 26. до 30. октобра 2016. године на Београдском сајму у хали 2Б.

опширније

Филолошко-уметнички факултет и Катедра за музику у медијима организују циклус предавања о филмској музици.

опширније

У Универзитетској галерији, 27. октобра 2016. године, одржана је промоција монографских издања Филолошко-уметничког факултета, објављених током 2016. године – Будућност филологије је сада и овде.