опширније

Отворен позив за пријаву за Go Styria стипендије за истраживање на Универзитету у Грацу за 2020/21. годину

опширније

Руска државна корпорација Росатом у сарадњи са Кабинетом министра за иновације и технолошки развој у Влади Републике Србије додељује стипендије за све заинтересоване студенте из Србије који би желели да наставе своје школовање у Русији.

опширније

Обавештавамо све заинтересоване професоре и истраживаче да је продужен рок за Еразмус+ пројекте стратешких партнерстава

опширније

Министарство просвете, науке и технолошког развоја Републике Србије доставило је Универзитету у Крагујевцу, на основу ноте Амбасаде Шпаније, информацију о могућности полагања пријемног испита за упис на „Интеруниверзитетски мастер из дипломатије и међународних односа“ у Шпанији за 2020/21. годину.

опширније

Министарство просвете, науке и технолошког развоја Републике Србије доставило је Универзитету у Крагујевцу информацију о стипендијама Московског државног универзитета за међународне односе при МИП-у Руске Федерације.

опширније

У Свечаној сали Ректората Универзитета у Крагујевцу, 13. марта 2020. године, представници компаније Milanović Industries Group доделили су сертификате о обављеној стручној пракси студентима Универзитета у Крагујевцу.