У понедељак, 14. новембра 2016. године, у Свечаној сали Ректората Универзитета у Крагујевцу, одржана je Свечана додела потврда о обављеној Студентској летњој стручној пракси у сарадњи Универзитета у Крагујевцу и Града Крагујевца; Универзитета у Крагујевцу и Института за јавно здравље Крагујевац и Универзитета у Крагујевцу и Клиничког центра Крагујевац.

опширније

У уторак 08. новембра 2016. у Ректорату Универзитета у Крагујевцу одржан је уводни час курса енглеског језика “Teaching University Courses in English”.

опширније

У Универзитетској галерији 10. новембра 2016. године биће одржан солистички концерт Лидије Јевремовић Софије

опширније

Отворен конкурс за праксу у Библиотеци Филолошко-уметничког факултета Универзитета у Крагујевцу. Рок за пријаву: 16. децембар 2016. године.

опширније

Амбасада Сједињених Америчких Држава у Србији обавештава све заинтересоване кандидате да је отворен конкурс за пријаву за Фулбрајт програм боравишних стипендија за академску 2017/18. годину.

опширније

У циљу промовисања изучавања свих аспеката јапанског друштва и културе у Републици Србији, као и јачања српско-јапанског пријатељства, компанија JT International а.д. Сента, која послује у саставу Japan Tobacco International групе, у сарадњи са Амбасадом Јапана у Републици Србији расписује: