Драги студенти Универзитета у Крагујевцу, Ако размишљате о мобилности и усавршавању у иностранству или желите да унапредите своје језичке вештине у циљу даљег усавршавања и/или запошљавања,  пријавите се за курс италијанског језика у организацији ЦзРК-а.

опширније

Информативни дан за студенте под називом “Пут младог предузетника” биће одржан у Свечаној сали Ректората Универзитета у Крагујевцу у понедељак 20. новембра са почетком у 13 часова.

Ерасмус+ Кључна акција 1 – Кредитна мобилност

Еразмус+ Кључна акција 1 – кредитна мобилност

опширније

У Универзитетској галерији 9. новембра 2017. године, клавирски квинтет Алтро сенсо одржао је концерт поводом 140 година од рођења и 60 година од смрти највећег српског композитора музичког романтизма Петра Стојановића

опширније

У Универзитетској галерији у Крагујевцу, у четвртак 16. новембра 2017. године у 19 часова, свечано ће бити отворена изложба Уметничке збирке Српске академије наука и уметности „Уметничка збирка САНУ - Ликовни уметници академици“, поводом 175 година од оснивања САНУ.

опширније

На Институту за физику (I спрат, учионица бр. 3.) 9. новембра 2017. године од 11,00 сати биће одржана трибина „О осиромашеном уранијуму“

опширније

У Свечаној сали Ректората Универзитета у Крагујевцу 3. и 4. новембра 2017. године, одржан је међунарони научни скуп Dire, écrire, agir en français 3.

опширније

У Универзитетској галерији, у четвртак 9. новембра 2017. године у 19 часова, клавирски квинтет Алтро сенсо одржаће концерт поводом 140 година рођења и 60 година од смрти највећег српског композитора музичког романтизма Петра Стојановића.

ЕРАЗМУС+ КЉУЧНА АКЦИЈА 1 – КРЕДИТНА МОБИЛНОСТ