АКТУЕЛНО:

Студенти Катедре за англистику Филолошко-уметничког факултета Универзитета у Крагујевцу извели су драмски комад Важно је звати се Ернест по тексту Оскара Вајлда на Вест Универзитету у Темишвару 20. маја, 2017. године.

опширније

У среду 07. јуна 2017. године са почетком у 14 часова у Центру за развој каријере и саветовање студената биће одржана презентација Еразмус+ програма мобилности. Гости презентације: Универзитет у Алмерији (Шпанија) - Universidad de Almería

Рок за пријаву 04. јун 2017. године

опширније

У Универзитетској галерији, 30. маја 2017. године, одржан концерт студената ФИЛУМ-а

Летња школа ће бити реализована у терминима 9-17. јул и 18-30. јул 2017. године

опширније

Носилац програма у Републици Србији је Министарство просвете науке и технолошког развоја, а у Републици Француској Министарство иностраних послова и Министарство за високо образовање, а спроводи га агенција Campus France.

опширније

У Универзитетској галерији, 25. маја 2017. године, предавање je одржао проф. др Јован Делић.

За дипломце Институтa за биологију и екологију Природно-математичког факултета

Љубљана, од 03. до 21. јула 2017. године