Ректор Универзитета у Крагујевцу проф. др Ненад Филиповић посетио је Универзитет у Ријеци у четвртак, 11. априла 2019. године

опширније

Дана 12. априла 2019. године у Свечаној сали Ректората Универзитета у Крагујевцу одржана је обука за примену принципа отворене науке и коришћење институционалних репозиторијума.

опширније

Универзитет примењених наука у Виљнусу позива интернационалне студенте да се пријаве за учешће у Летњој школи која ће се одржати у августу 2019. године.

опширније

Отворен позив за Go Styria истраживачке стипендије на Универзитету у Грацу за 2019/20. годину

ЕРАСМУС+ КЉУЧНА АКЦИЈА 1 – КРЕДИТНА МОБИЛНОСТ

опширније

Тридесет седми Куп ректора, традиционално спортско такмичење студената Универзитета у Крагујевцу, одржано је у недељу, 14. априла 2019. године у Чачку. Прво место у генералном пласману на овогодишњем Купу ректора заузео је Факултет медицинских наука из Крагујевца.

опширније

Центар за развој каријере и саветовање студената организује Априлске радионице намењене студентима и дипломцима Универзитета у Крагујевцу

опширније

У Универзитетској галерији, у понедељак, 22. априла 2019. године са почетком у 19 часова, проф. др Бојана Стојановић Пантовић одржаће предавање на тему Критичке контроверзе о феминизму Исидоре Секулић.