Студентима и дипломцима Универзитета у Крагујевцу представљен ProCredit Entry Programme ProCredit банке 22. фебруара 2017. године, у Ректорату Универзитета у Крагујевцу

опширније

Канцеларија за европске интеграције Владе Републике Србије расписала конкурс за три најбоља студентска рада у области европске интеграције и процеса приступања Републике Србије Европској унији, како би подстакла младе академске грађане да се укључе у аргументовану дебату у вези са чланством наше земље у Европској унији.

опширније

Универзитет у Крагујевцу представио је студијске програме факултета у свом саставу на Сајму образовања „Индекс 2017“, који је одржан 21. фебруара 2017. године у Дому омладине у Чачку

3. позив за пријаву заинтересованих кандидата за академску размену

опширније

Мађарски програм стипендија „Stipendium Hungaricum“ расписао је конкурс за доделу стипендија за основне, мастер и докторске студије на Универзитету Еотвос Лоранд у Будимпешти у Мађарској за школску 2017/2018 годину.

опширније

Универзитетски Центар за развој каријере и саветовање студената позива студенте и дипломце Универзитета у Крагујевцу да у среду, 22. фебруара 2017. године присуствују презентацији „Искористи шансу – зграби посао“

опширније

Расписан конкурс за Пупинову награду Матице српске. Рок за пријаву: 20. фебруар 2017. године.

Еразмус+ кључна акција 1 – Кредитна мобилност