7. издање Antall József летња школа одржаће се 1-11. јула 2019. године у Будимпешти, Мађарска.

опширније

Министарство просвете, науке и технолошког развоја Републике Србије доставило је Универзитету у Крагујевцу информацију о Националном програму стипендија Републике Словачке за академску 2019/20. годину

опширније

Министарство просвете, науке и технолошког развоја Републике Србије доставило је Универзитету у Крагујевцу информацију о стипендијама Дипломатске академије МИП Руске Федерације за школску 2019/2020. годину.

опширније

Министарство просвете, науке и технолошког развоја Републике Србије доставило је Универзитету у Крагујевцу информацију о стипендијама Арапске Републике Египат за академску 2019/2020. годину.

опширније

Министарство просвете, науке и технолошког развоја Републике Србије доставило је Универзитету у Крагујевцу информацију о стипендијама Универзитета Луксембурга за мастер студије за академску 2019/2020. годину.

опширније

Министарство просвете, науке и технолошког развоја Републике Србије доставило је Универзитету у Крагујевцу информацију о стипендијама Корејског универзитета уметности за основне и мастер студије.

опширније

Предавање Вештине академског писања - понедељак, 22. април 2019. са почетком у 12.00 часова

опширније

У Ректорату Универзитета у Крагујевцу, у четвртак, 18. априла 2019. године, одржан је састанак са представницима Пројектног тима државне матуре