У ректорату Универзитета у Крагујевцу, у понедељак 25. децембра 2017. године, уручене су потврде студентима који су успешно завршили програм Студентске летње стручне праксе

опширније

У Универзитетској галерији, 21. децембра 2017. године свечано је отворена изложба „Фото сафари Тара“.

опширније

На Факултету медицинских наука Универзитета у Крагујевцу, у петак 22. децембра 2017. године, у Плавој сали (сала 44) биће одржана трибина у сарадњи са ЕЦПД Међународним центром за интегративну медицину и Европским центром за мир и развој (ЕЦПД) Универзитета за мир Уједињених нација, под покровитељством Министарства омладине и спорта Републике Србије.

опширније

У Универзитетској галерији у Крагујевцу, у четвртак 21. децембра 2017. године са почетком у 12:00 сати, биће свечано отворена изложба Фото савеза Србије која носи назив "Фото сафари Тара"

опширније

Отворене иновације представљају концепт који подразумева да компаније могу унапредити конкурентност на тржишту и смањити трошкове истраживања и развоја отварањем изазова са којима се суочавају у пословном окружењу  ка спољашњем свету, односно ефективним инкорпорирањем екстерног знања , у свим фазама пословног процеса, од развоја производа до његовог позиционирања на тржишту.

2017 UI GreenMetric World University Rankings

Key Action 2 ‐ Capacity Building in the field of Higher Education