ЕРАСМУС+ КЉУЧНА АКЦИЈА 1 – КРЕДИТНА МОБИЛНОСТ

опширније

Концертна сезона Универзитетске галерије у Крагујевцу наставила се концертом „Разговори“, на коме су наступили Стана Крстајић (флаута) и Дејан Гаврић (флаута)

опширније

Британска фондација (British Scholarship Trust) је објавила конкурс за доделу стипендија за студијски боравак у трајању између 1 и 6 месеци на универзитетима у Великој Британији у школској 2018/2019. години.

опширније

Концертна сезона Универзитетске галерије у Крагујевцу се наставља концертом „Разговори“, у суботу 14. априла 2018. године са почетком у 19 часова наступиће Стана Крстајић (флаута) и Дејан Гаврић (флаута)

Еразмус+ кључна акција 1 – Кредитна мобилност

Алумни асоцијација Рохус и Беатрис Мумерт фондације