Универзитет у Хаену додељује стипендије талентованим студентима из читавог света који желе да похађају основне или мастер студије на Универзитету у Хаену.

опширније

Уторак 4. април 2017. године са почетком у 15 часова. Гост радионице: Шлески технолошки универзитет у Гљивицама (Пољска).

опширније

Програм праксе који се реализује у сарадњи Центра за развој каријере и саветовање студената Универзитета у Крагујевцу и компаније Magneti Marelli д.о.о. Крагујевац. Рок за пријаву: 7. април 2017. године до 12:00 сати

опширније

Рок за пријаву за боравке који почињу од децембра 2017. до маја 2018. године је 01. мај 2017. године

Рок за пријаву кандидата 01. мај 2017. године

опширније

Дани културе студената ФИЛУМА-а одржавају се ове године по пети пут, са слоганом "гласам за Културу" и трајаће две недеље, од 28. марта до 11. априла 2017. године.

опширније

Амбасада Француске и Француски институт у Србији додељују српским истраживачима стипендије за боравак у истраживачким лабораторијама у Француској

опширније

Универзитет у Крагујевцу и Здравствена установа Zegin farm из Новог Сада потписали су Уговор о спровођењу стручне праксе за студенте четврте и пете године интегрисаних академских студија фармације.

опширније

У Универзитетској галерији, 20. марта 2017. године, одржано је предавање о историји Фирдусија, Волтера и Питера Брука

Еразмус+ Кључна Акција 1 – Кредитна мобилност