Обавештење Темпус канцеларије Србије

ИНФОРМАЦИЈА ЗА ПОТЕНЦИЈАЛНЕ АПЛИКАНТЕ ЗА ПРОЈЕКТЕ У ОКВИРУ ТЕМПУС IV ПРОГРАМА

Одржана презентација Базилеус програма стипендија

опширније

Grant of the Province of Styria in Cooperation with the University of Graz for Students from South-Eastern Europe – GO STYRIA

опширније

DAAD Konkurs: International Bachelor, Master or Doctoral Programmes in Germany 2009/2010

опширније

Ректор и проректори Универзитета у Нишу посетили су у петак, 12.02.2010 Универзитет у Крагујевцу.

опширније

У четвртак, 11. фебруара 2010. године у Ректорату Универзитета у Крагујевцу, у сарадњи са Министарством просвете Републике Србије, одржана је презентација публикација ОЕЦД-а које су преведене са енглеског на српски језик.

опширније

DAAD Конференција "Transnational Mobility in Bachelor and Master Programmes", Берлин, 5. март 2010

опширније

Одржана конференција за штампу поводом почетка пројекта "Стручност је у пракси".

опширније

Презентација стипендија за студије у Француској