Еразмус Мундус презентација за високошколске установе

опширније

Научници из Крагујевца, под вођством проф. Ненада Филиповића, осмислили виртуелни крвоток

Koнкурс у компанији MUEHLBAUER д.о.о Србија

“Fulbright” стипендије за 2011/2012. школску годину

опширније

Промоција Првог тома Српске енциклопедије у издању Матице српске из Новог Сада, САНУ и Завода за уџбенике из Београда

опширније

У Универзитетској галерији 15. децембра 2010. године одржана је промоција 40. броја научног часописа „MATCH“, чији је издавач Универзитет у Крагујевцу.

опширније

Потпредседник Владе Републике Србије и министар за науку и технолошки развој мр Божидар Ђелић, данас 15. децембра 2010. године посетиo je Универзитет у Крагујевцу.

опширније

Потпредседник Владе Републике Србије и министар за науку и технолошки развој мр Божидар Ђелић, 15.12.2010. посетиће Универзитет у Крагујевцу.

Слава и дан Медицинског факултета Универзитета у Крагујевцу

опширније

Мониторинг Темпус пројекта «Development of Lifelong Learning Framework in Serbia»