Пријемом за одабране кандидате, 7. јула 2017. године почео је овогодишњи програм Студентске летње стручне праксе Универзитета у Крагујевцу и Института за јавно здравље Крагујевац

Еразмус+ Кључна Акција 1 – Кредитна мобилност

опширније

У среду, 5. јула 2017. године, концертом оркестра и хора Факултета педагошких наука, свечано је отворена овогодишња Универзитетска летња сцена.

Еразмус+ Кључна Акција 1 – Кредитна мобилност

опширније

Пријемом за одабране кандидате, 04. јула 2017. године у Свечаном салону Скупштине Града, почео је овогодишњи програм Студентске летње стручне праксе Универзитета у Крагујевцу и Града Крагујевца.

опширније

Локално финале Такмичења за најбољу студентску идеју одржава се 7. јула 2017. године у Свечаној сали Ректората Универзитета у Крагујевцу, са почетком од 11 часова. Такмичење је покренуто у јануару 2017, у оквиру ИФ4ТМ пројекта финансираном од стране Европске комисије.

опширније

У среду, 5. јула 2017. године, са почетком у 20,00 часова, свечано ће бити отворена Универзитетска летња сцена, концертом оркестра и хора Факултета педагошких наука

опширније

У среду, 28. јуна 2017. године, са почетком у 18,00 часова, у Парку Ректората промовисано је 113 доктора наука Универзитета у Крагујевцу