АКТУЕЛНО:

У Универзитетској галерији у Крагујевцу, 26. децембра 2017. године, наступио је Немања Егерић. На програму концерта су била дела Баха, Берга и Бетовена

опширније

Министарство просвете, науке и технолошког развоја Републике Србије доставило је Универзитету у Крагујевцу Конкурс за стипендије за студирање на Универзитету „АДА“ у Републици Азербејџан у школској 2018/2019. години

опширније

Министартсво просвете, науке и технолошког развоја Републике Србије доставило је Универзитету у Крагујевцу Конкурс за стипендије „Хунгарикум програма“ за 2018/2019. годину.

опширније

Министартсво просвете, науке и технолошког развоја Републике Србије доставило је Универзитету у Крагујевцу информацију о стипендијама за мастер академске студије Краљевине Тајланд

опширније

У ректорату Универзитета у Крагујевцу, у понедељак 25. децембра 2017. године, уручене су потврде студентима који су успешно завршили програм Студентске летње стручне праксе

опширније

У Универзитетској галерији, 21. децембра 2017. године свечано је отворена изложба „Фото сафари Тара“.

опширније

На Факултету медицинских наука Универзитета у Крагујевцу, у петак 22. децембра 2017. године, у Плавој сали (сала 44) биће одржана трибина у сарадњи са ЕЦПД Међународним центром за интегративну медицину и Европским центром за мир и развој (ЕЦПД) Универзитета за мир Уједињених нација, под покровитељством Министарства омладине и спорта Републике Србије.

опширније

У Универзитетској галерији у Крагујевцу, у четвртак 21. децембра 2017. године са почетком у 12:00 сати, биће свечано отворена изложба Фото савеза Србије која носи назив "Фото сафари Тара"

опширније

Отворене иновације представљају концепт који подразумева да компаније могу унапредити конкурентност на тржишту и смањити трошкове истраживања и развоја отварањем изазова са којима се суочавају у пословном окружењу  ка спољашњем свету, односно ефективним инкорпорирањем екстерног знања , у свим фазама пословног процеса, од развоја производа до његовог позиционирања на тржишту.