Oкругли сто „Млади – јуче, данас, сутра“

опширније

Листа изабраних пројеката у оквиру трећег конкурса за Темпус пројекте Selection results Tempus IV - Third call for proposals (EACEA/28/2009)

ПРВА КОНФЕРЕНЦИЈА О КВАЛИТЕТУ У ВИСОКОМ ОБРАЗОВАЊУ - 15. октобра у Крагујевцу

Свечано отварање парка

опширније

Канцеларији за међународнe пројекте Универзитета у Крагујевцу потребна 2 сарадника

опширније

Ректорат Универзитета у Крагујевцу, 9 септембра 2010. године, организовао је сусрет са новинарима.

опширније

Нови, јубиларни круг програма "Еуробанк ЕФГ школарине за најбоље студенте Србије"

РЕЗУЛТАТИ ТРЕЋЕГ КОНКУРСА ЗА TEMPUS IV ПРОЈЕКТЕ

опширније

Конференција DEVELOPMENT OF LIFELONG LEARNING: CHALLENGES FOR THE EDUCATION SYSTEM - 28-og i 29-og oktobra.