опширније

10. Међународна конференција на тему напредних компјутерских информационих технологија одржаће се у периоду од 13. до 15. маја 2020. године на Институту за технологију у Дегендорфу, у Немачкој.

опширније

Програм је предвиђен за студенте инжењерских, високотехнолошких и других научних области

опширније

Стипендије за мастер студије и истраживање на нивоу докторских студија на универзитетима у Америци

опширније

Археологија, историја и литература древне Грчке

опширније

Осми Божићни концерт Универзитета у Крагујевцу одржан је 9. јануара 2020. године у Универзитетској галерији

опширније

Министарство просвете, науке и технолошког развоја у оквиру Јавног позива за учешће у средствима Министарства просвете, науке и технолошког развоја у 2020. години стипендира студенте докторских академских студија и укључује их у рад акредитованих научноистраживачких организација.