ПРВА КОНФЕРЕНЦИЈА О КВАЛИТЕТУ У ВИСОКОМ ОБРАЗОВАЊУ - 15. октобра у Крагујевцу

Свечано отварање парка

опширније

Канцеларији за међународнe пројекте Универзитета у Крагујевцу потребна 2 сарадника

опширније

Ректорат Универзитета у Крагујевцу, 9 септембра 2010. године, организовао је сусрет са новинарима.

опширније

Нови, јубиларни круг програма "Еуробанк ЕФГ школарине за најбоље студенте Србије"

РЕЗУЛТАТИ ТРЕЋЕГ КОНКУРСА ЗА TEMPUS IV ПРОЈЕКТЕ

опширније

Конференција DEVELOPMENT OF LIFELONG LEARNING: CHALLENGES FOR THE EDUCATION SYSTEM - 28-og i 29-og oktobra.

опширније

Објављен ЈАВНИ ПОЗИВ за пријављивање кандидата за НАЦИОНАЛНИ САВЕТ ЗА ВИСОКО ОБРАЗОВАЊЕ до пуног састава утврђеног Законом о изменама и допунама Закона о високом образовању.

опширније

DAAD конференцијa "European Higher Education Area 2010 – Types of Student Mobility".