Мониторинг Темпус пројекта «Development of Lifelong Learning Framework in Serbia»

опширније

Пројекат WBC-VMnet представљен као пример добре праксе у управљању пројектом на годишњем састанку координатора ТЕМПУС пројеката Европске Извршне агенције у Antwerpu

Конкурси Европске Комисије за нове програме

опширније

КОНКУРС за доделу стипендија за 2011. годину најбољим студентима Универзитета у Крагујевцу

опширније

У Универзитетској галерији 30. новембра 2010. године у 20 часова одржан је концерт Емине Смоловоћ магистра виолине, коју је пратио мр Душан Ерак на гитари.

Закључци Сената Универзитета у Крагујевцу

опширније

У Свечаној сали Ректората Универзитета у Крагујевцу, 25. новембра 2010. године са почетком у 12 часова оджан је семинар „УЧЕШЋЕ СТУДЕНАТА У УПРАВЉАЊУ ВИСОКОШКОЛСКИМ ИНСТИТУЦИЈАМА“- „HERE“ СЕМИНАР (Тempus Projekat 145677 Internal Quality Assurance at Serbian Universities)

опширније

I Kick of meeting Темпус пројекта: "Improvement of Students Internship in Serbia-ISIS" и I састанак Координационог тима од 24. до 26. новембра 2010-е на Универзитету у Крагујевцу.

опширније

I Kick of meeting Темпус пројекта: " Enhancing the quality of distance learning at Western Balkan higher education institutions (DL@WEB) “ и састанак Регионалног Координационог тима пројекта

опширније

У Свечаној сали Ректората Универзитета у Крагујевцу, 17. новембра 2010. године са почетком у 12 часова оджана је презентација о Седмом оквирном програму и отвореним позивима Европске уније (ФП7).