ЛИСТА КАНДИДАТА ЗА ИЗБОР ЧЛАНОВА СУДА ЧАСТИ УНИВЕРЗИТЕТА У КРАГУЈЕВЦУ

опширније

Потписани нови уговори о пословној сарадњи између Фондације Фиат Аутомобили Србија и државних Универзитета Србије

опширније

Научним скупом: "Почеци словенске писмености и руско-српске везе у образовању и науци" на Универзитету у Крагујевцу је 27. маја обележен Дан словенске писмености.

опширније

Одлука привременог Савета Факултета за хотелијерство и туризам Универзитета у Крагујевцу са седиштем у Врњачкој Бањи.

Слава и Дан Универзитета у Крагујевцу, 21. мај 2011. године

опширније

21. мај 2011. Обележавање славе Универзитета у Крагујевцу Светог апостола и јеванђелисте Јована Богослова

опширније

У склопу обележавања прославе – 35 година Универзитета у Крагујевцу - 20. маја 2011. године, одржана је свечана промоција доктора наука.

опширније

Стипендија програма за развој наставног особља на факултетима и вишим школама (Junior Faculty Development Program, JFDP)

опширније

Стипендија Владе Републике Македоније за академску 2011/2012. годину на Универзитету “Свети апостол Павле” на Охриду.

опширније

Његова екселенција, амбасадор Руске Федерације, господин Александар Васиљевич Конузин, посетио је Универзитет у Крагујевцу 16. маја 2011. године.