У сали Сената Ректората Универзитета у Крагујевцу дана 27-ог јануара 2011 године проф. др Оливера Милошевић-Ђорђевић, проректор за наставу и студентска питања, свечано је уручила уговоре о стипендирању за 2011. годину најбољим студентима Универзитета у Крагујевцу.

ОДЛУКА о додели стипендија најбољим студентима Универзитета у Крагујевцу

опширније

ИНФО ДАН Одбора за предузетништво Универзитета у Крагујевцу и града Крагујевца одржан је 25.01.2011 у свечаној сали Ректората Универзитета у Крагујевцу

опширније

Еразмус Мундус презентација за високошколске установе

опширније

Научници из Крагујевца, под вођством проф. Ненада Филиповића, осмислили виртуелни крвоток

Koнкурс у компанији MUEHLBAUER д.о.о Србија

“Fulbright” стипендије за 2011/2012. школску годину

опширније

Промоција Првог тома Српске енциклопедије у издању Матице српске из Новог Сада, САНУ и Завода за уџбенике из Београда

опширније

У Универзитетској галерији 15. децембра 2010. године одржана је промоција 40. броја научног часописа „MATCH“, чији је издавач Универзитет у Крагујевцу.

опширније

Потпредседник Владе Републике Србије и министар за науку и технолошки развој мр Божидар Ђелић, данас 15. децембра 2010. године посетиo je Универзитет у Крагујевцу.