Представљање романа Тијане Ашић

НАЈАВА АКТИВНОСТИ ТЕМПУС КАНЦЕЛАРИЈЕ

опширније

У Универзитетској галерији 24.11.2011 је отворена изложба слика Петра Омчикуса.

опширније

Посетом представника Француског Културног Института, Министарства културе Републике Србије и Завода за заштиту споменика, 22. новебра 2011. године, Универзитету у Крагујевцу и Скупштинi града, одигран је први корак ка ревитализацији индустријског наслеђа у оквиру комплекса „Кнежев арсенал“.

опширније

КОНКУРС ЗА ДОДЕЛУ СТИПЕНДИЈА ЗА 2012 ГОДИНУ НАЈБОЉИМ СТУДЕНТИМА УНИВЕРЗИТЕТА У КРАГУЈЕВЦУ

Студентска награда 2012 Француско-српске привредне коморе

Конкурс за Теслину награду за 2011. годину

Изложба слика Петра Омчикуса

опширније

У организацији Канцеларије за европске интеграције Владе Републике Србије, Сектора за програме прекограничне и транснационалне сарадње, уз подршку Универзитета у Крагујевцу, у Свечаној сали Ректората одржан је Инфо дан о четвртом Позиву за достављање предлога пројеката у оквиру Програма транснационалне сарадње Југоисточна Европа (JИЕ).

опширније

Потписан је Споразум о сарадњи између Универзитета у Крагујевцу и Универзитета одбране у Београду, 09. новембра 2011. године, у ректорату Универзитета у Крагујевцу.