Ерасмус+ Кључна Акција 1 – Кредитна мобилност

опширније

Универзитет у Крагујевцу и Удружење писаца Крагујевца у четвртак 11. маја 2017. године у 18 часова, организују књижевно вече у Универзитетској галерији у Крагујевцу.

опширније

Институт економских наука организује 20. летњу школу економије "Macroeconomics of emerging markets - From Crisis Backyard to the Poles of Growth" која ће бити одржана од 3. до 7. јула 2017. године у Београду

опширније

У Универзитетској галерији, у уторак 9. маја 2017. године, са почетком у 19 часова, биће одржан концерт камерне музике за дуо - клавир и хармоника

опширније

Народна Република Кина под покровитељством Министарства трговине додељује стипендије за академску 2017/2018. годину, за 40 студијска програма на Универзитетима у НР Кини, у оквиру програма академског образовања за мастер и докторске студије.

опширније

(четвртак, 11. мај 2017. године од 09:00 до 10:30 сати, у свечаној сали Ректората)

опширније

Као и претходних година, Центар за развој каријере и саветовање студената је у току априла организовао низ радионица и презентација за студенте и запослене на Универзитету у Крагујевцу