У Универзитетској галерији, у понедељак, 26. јуна 2017. године, са почетком у 19 часова, наступиће кларинетиста Васа Вучковић

опширније

У Универзитетској галерији, у среду 21. јуна 2017. године, одржан је концерт и промоција књиге мр Весне Аћимовић „Моћ вокалне технике“

опширније

У Универзитетској галерији, у уторак 20. јуна 2017. године, свечано је отворена изложба радова наставника и студената студијског програма Унутрашња архитектура Филолошко-уметничког факултета Универзитета у Крагујевцу.

Центар за развој каријере и саветовање студената, четвртак 22. јун 2017. године

опширније

У Универзитетској галерији, у среду 21. јуна 2017. године, биће одржана промоција књиге мр Весне Аћимовић „Моћ вокалне технике“, која ће бити обогаћена и музичким програмом ауторке.

опширније

У Универзитетској галерији, у уторак 20. јуна 2017. године са почетком у 19 часова, биће свечано отворена изложба радова наставника и студената студијског програма Унутрашња архитектура Филолошко - уметничког факултета Универзитета у Крагујевцу.