Универзитет у Крагујевцу Вас позива на промоцију новог броја Липара, у петак, 05. октобра 2012. године, са почетком у 12.00 сати

опширније

Драге колеге, уколико размишљате о усавршавању у Немачкој или желите да обогатите свој cv са познавањем још једног језика, онда је овај курс права ствар за вас. ЦзРк је осмислио још један начин да помогне својим студентима и дипломцима и зато за вас организујемо бесплатан курс немачког језика. Заинтересовани? Пожурите и пријавите се!

опширније

Трећу сезону изложби у Универзитетској галерији отвориле су фотографије мр Милана Алексића, редовног професора Филолошко-уметничког факултета.

ОТВОРЕН КОНКУРС ЗА ДОДЕЛУ СТИПЕНДИЈА НЕМАЧКЕ ПРИВРЕДЕ ДР ЗОРАН ЂИНЂИЋ

опширније

Отворен је конкурс за праксу у трајању од три месеца за студенте завршних година, апсолвенте и дипломце Универзитета у Крагујевцу

опширније

Међународна конференција Филолошко-уметничког факултета Универзитета у Крагујевцу, у ректорату Универзитета у Крагујевцу, 28. и 29. септембра 2012. године

Извештај о раду Универзитета у Крагуејвцу у периоду 01.10.2009 до 30.09.2012

опширније

Ако желиш да стекнеш практично искуство, пријави се и буди предавач на Курсу немачког језика и помози колегама са других факултета да унапреде своје знање језика.

опширније

Декански Колегијум Универзитета у Крагујевцу одржан је 13. септембра 2012. године на Техничком факултету у Чачку.