У уторак, 14. јула 2015. године у 20.00 сати у Универзитетској галерији наступиће уметници из Јужне Кореје – виолинисткиња YOUNG JU LEE и флаутиста GIUP SUNG и пијанисткиња Ведрана Ковач (Хрватска / Црна Гора)

ЕРАСМУС+ КЉУЧНА АКЦИЈА 1 – КРЕДИТНА МОБИЛНОСТ

опширније

У организацији локалне канцеларије AIESEC Крагујевац, у свечаној сали ректората Универзитета у Крагујевцу, 10. јула 2015. године, одржан догађај „Буди део промене“

опширније

Отворен конкурс за студентску летњу праксу у Министарству просвете, науке и технолошког развоја. Рок за пријаву: 10. јул 2015. године

опширније

Студенти Универзитета у Крагујевцу од 01. јула 2015. на Студентској летњој стручној пракси у Клиничком центру Крагујевац.

опширније

Прва група студената Универзитета у Крагујевцу 01. јула 2015. започела Студентску летњу стручну праксу на Институту за јавно здравље Крагујевац.

опширније

Студенти Универзитета у Крагујевцу од 01. јула 2015. на студентској летњој стручној пракси у установама чији је оснивач Град Крагујевац.

опширније

У оквиру EUROWEB+ пројекта (Еразмус Мундус акција 2 – мреже размене) расписан други позив за стипендије за студенте

ЕРАСМУС ПЛУС – КЉУЧНА АКТИВНОСТ 1
Пројекти за мобилност студената и наставног и ненаставног особља

опширније

19. јуна 2015. године у Ректорату Универзитета у Крагујевцу одржана је радионица на тему "Марија Склодовска Кири – Индивидуални грантови" у организацији Центра за промоцију науке, Канцеларије за међународне пројекте и Канцеларије за пословну подршку Универзитета у Крагујевцу.