Рок за пријаву: 05. март 2015. године, до 12:00 сати

Рок за пријаву: 02. март 2015. године, до 14:00 сати

опширније

У току је конкурс за доделу националних стипендија "За жене у науци" за 2015. годину. Рок за пријаву је 28. фебруар 2015. године.

опширније

Рок за пријаву за мобилност у оквиру програма Green Tech WB продужен је до 06. марта 2015. године

опширније

Рок за пријаву за мобилност у оквиру програма Сигма Агиле продужен је до 13. фебруара 2015. године (до 1 p.m. CET)

опширније

Председник Републике Томислав Николић председавао је првом седницом Савета за реализацију Пројекта ревитализације „Кнежевог арсенала“ која је одржана у ректорату Универзитета у Крагујевцу 06. фебруара 2015. године

Стипендије програма Еразмус Мундус акција 2 – мрежа размене

опширније

У оквиру манифестације «Дани крагујевачке књиге 2015» која се организује у Народној библиотеци «Вук Караџић», у петак, 6. фебруара 2015. године са почетком у 18.00 сати представиће се издавачка продукција крагујевачких факултета Универзитета у Крагујевцу.

опширније

Отворен је позив за мобилност у оквиру COIMBRA програма за 2015. годину. Рок за пријаву је 31. март 2015. године

опширније

Поред академске понуде свих партнера, Универзитет у Вигу проследио је додатне информације за студенте докторских студија и постдокторанте заинтересоване за размену у оквиру Green Tech WB мреже и представио додатне могућности за реалзицију мобилности (за студенте докторских студија и постдокторанте) у оквиру својих истраживачких центара: