Међународна летња школа трансфера технологије и знања намењена је свима који желе да се упознају са процесом и да се баве трансфером технологије са универзитета или истраживачких центара из земаља Дунавског региона (Немачка, Аустрија, Мађарска, Чешка, Словачка, Словенија, Бугарска, Румунија, Хрватска, Србија, Босна и Херцеговина, Црна Гора, Молдавија, Украјина).

опширније

Концертом триа хармоника Assahra, 14. јула 2014. године свечано отворена трећа сезона на Универзитетској летњој сцени

Представљено идејно решење Центара изврсности Универзитета у Крагујевцу

опширније

Студенти интегрисаних академских студија медицине Факултета медицинских наука Универзитета у Крагујевцу на пракси у Клиничком центру Крагујевац од 09. јула 2014. године.

опширније

Трио Assahra отвориће трећу концертну сезону Универзитетске летње сцене, у понедељак, 14. јула 2014. године, са почетком у 20.00 сати.

опширније

Свечаним пријемом студената у управи града Крагујевца 02. јула 2014. године отпочео други по реду програм студентске летње стручне праксе у установама чији је оснивач град Крагујевац, у реализацији Универзитета у Крагујевцу и Града Крагујевца

опширније

Прва група студената започела стручну праксу на Институту за јавно здравље Крагујевац 01. јула 2014. године