Поштовани дипломирани студенти,
Позивамо Вас да узмете учешћа у истраживању о дипломираним студентима које спроводи Центар за развој каријере и саветовање студената Универзитета у Крагујевцу. Својим учешћем у овом истраживању пружићете значајан допринос унапређењу студијских програма на нашим факултетима и побољшању услуга које Универзитет у Крагујевцу пружа својим студентима и дипломцима. Овим истраживањем су обухваћени сви студенти који су дипломирали у 2007. и 2012. години.

опширније

BREMEN TRAC нуди двогодишњи програм стипендирања на Универзитету у Бремену за постдокторанте.

опширније

Концерт клавирског трија у Универзитетској галерији

опширније

Катедра за стоматологију Архус Универзитета у сарадњи са NAMABIO/EU COST MP1005 и Институтом „Nordic Institute on Dental Materials“ у Ослу, Норвешка омогућава стипендирање кандидата за докторске студије.

опширније

Драги студенти Универзитета у Крагујевцу, ако размишљате о мобилности и усавршавању у иностранству и желите да усавршите своје знање енглеског језика, пријавите се за курс у ЦзРК-у.

опширније

Обавештавамо Вас да ће др Вељко Милутиновић, професор Електротехничког факултета Универзитета у Београду и члан организација IEEE, Academia Europaea и Maxeler Senior Advisory Board, одржати два предавања у Свечаној сали Ректората Универзитета у Крагујевцу 4. априла 2013. године са почетком у 13 ч. Предавања ће трајати око 30 минута, а након предавања проф. Милутиновић ће дати и две информације, као што следи:

опширније

У четвртак, 19. марта 2012. у Сали сената Ректората Универзитета у Крагујевцу одржан је скуп представника Универзитета и продекана за научноистраживачки рад и међународну сарадњу факултета Универзитета.

опширније

Универзитет Политехнике из Барија позива истраживаче Универзитета у Крагујевцу да се пријаве за постдокторску позицију на Универзитету Политехнике а на тему "Fluid-structure interaction of cardiovascular prostheses and study of the induced effects on blood particles".