UPF програм стипендија Универзитета Помпеу Фабра у Барселони у сарадњи са Marie Curie COFUND програмом, омогућава 24 стипендије инетрнационалним истраживачима и пружа прилику за развој каријере кандидатима постдокторских студија свих националности.

опширније

ИЛУМИНАЦИЈЕ - интердисциплинарни културни пројекат сарадње Факултета педагошких наука у Јагодини и Филолошко-уметничког факултета Универзитета у Крагујевцу отворен је 17. јуна 2013. године у Универзитетској галерији

опширније

Драги студенти, Уколико сте заинтересовани за стицање практичног искуства током лета, пријавите се за Студентску летњу праксу до петка, 21.јуна 2013. године.

опширније

Конкурс за студенте "Путујемо у Европу" намењен је најбољим студентима завршних година основних и мастер студија и апсолвентима факултета универзитета у Србији.

опширније

ИЛУМИНАЦИЈЕ - интердисциплинарни културни пројекат сарадње Факултета педагошких наука у Јагодини и Филолошко-уметничког факултета Универзитета у Крагујевцу биће отворен 17. јуна 2013. године (понедељак) у 19.00 сати у Универзитетској галерији

опширније

Позив за студенте за учешће на бесплатној школи програмирања

опширније

Хемофарм фондација објављује конкурс за нај–студенте основних, мастер, специјалистичких и докторских студија природних наука (биолошке науке, физика, геолошке науке, хемија, биохемија и молекуларна биологија, математика, заштита животне средине (екологија), медицина, стоматологија, фармација)

опширније

У сарадњи Универзитета у Крагујевцу и Града Крагујевца реализоваће се програм Студентске летње праксе. Студенти завршних година основних академских, интегрисаних академских студија и мастер академских студија ће имати прилику да овог лета стекну своја прва практична искуства.