Допис деканима факултета у саставу Универзитета у Крагујевцу

ID: SwafS-24-2020

опширније

Поводом новонастале ситуације изазване вирусом корона, Студентски парламент Универзитета у Крагујевцу упутио је допис свим градоначелницима – командантима Градских штабова за ванредне ситуације у свим градовима у којима се налазе факултети Универзитета у Крагујевцу, да могу рачунати на помоћ студената у виду волонтера.

опширније

У овом моменту, када су координација и прецизност веома важне при промени класичног облика наставе на виртуелни, иницијатива Erasmus+ Virtual Exchange може бити од помоћи.

опширније

Федерално министарство за образовање, науку и истраживање Аустрије и Институт за Дунавски регион и Централну расписали су позив за доделу Дунавске награде за младе истраживаче за 2020. годину.

опширније

Фондација за студије наука и уметности, чије је седиште у Српској академији наука и уметности, додељује стипендије студентима 3. и 4. године акредитованих студија чији је просек оцена најмање 9 (девет).