Конкурс за стипендије за једносеместралне размене на универзитетима и колеџима у Сједињеним Америчким Државама у академској 2019/20. години

опширније

У Свечаној Сали Универзитета у Крагујевцу у уторак, 6. новембра 2018. године, одржан је Форум “Да ли су етички принципи оствариви?” у организацији канцеларије Савета Европе у Београду, а у партнерству са Универзитетом у Крагујевцу.

опширније

У Универзитетској галерији у понедељак 5. новембра 2018. године, одржано је предавање на тему „Дарови наших рођака: Андрић, Црњански и Пекић као приповедачи“

опширније

У оквиру концертне сезоне у Универзитетској галерији у петак, 2. новембра 2018. године, на концерту који је носио назив „Боје звука“, наступио је трио „Аура“ из Скопља

опширније

Уметнички савет Универзитетске галерије организује још једно у низу предавање у Универзитетској галерији, у понедељак 5. новембра 2018. године у 19 часова.

опширније

Уметнички савет Универзитетске галерије, у уторак 6. новембра 2018. године у 19 часова, организује још један концерт - Музика за обоу и гудаче

опширније

Библиотека Филолошко-уметничког факултета и ове године студентима и дипломцима пружа могућност за обављање студентске праксе

ЕРАСМУС+ КЉУЧНА АКЦИЈА 1 – КРЕДИТНА МОБИЛНОСТ

Висина закупнине на дан 30.10.2018. године

опширније

Форум “Да ли су етички принципи оствариви?” организује канцеларија Савета Европе у Београду у партнерству са Универзитетом у Крагујевцу и одржаће се у уторак, 6. новембра од 12:00 до 13:30 часова у Свечаној Сали Универзитета у Крагујевцу (зграда Ректората).