Рок за пријаву: 20. јануар 2018. године

опширније

Одлуке Поводом пристиглих писама упућеним члановима Сената и Савета Универзитета у Крагујевцу

опширније

У Универзитетској галерији у Крагујевцу, у четвртак 16. новембра 2017. године, свечано је отворена изложба Уметничке збирке Српске академије наука и уметности „Уметничка збирка САНУ - Ликовни уметници академици“, поводом 175 година од оснивања САНУ

опширније

Конкурс за студентску праксу у Универзитетској библиотеци. Рок за пријаву: 15. децембар 2017.

опширније

Драги студенти Универзитета у Крагујевцу, Ако размишљате о мобилности и усавршавању у иностранству или желите да унапредите своје језичке вештине у циљу даљег усавршавања и/или запошљавања,  пријавите се за курс италијанског језика у организацији ЦзРК-а.

опширније

Информативни дан за студенте под називом “Пут младог предузетника” биће одржан у Свечаној сали Ректората Универзитета у Крагујевцу у понедељак 20. новембра са почетком у 13 часова.

Ерасмус+ Кључна акција 1 – Кредитна мобилност

Еразмус+ Кључна акција 1 – кредитна мобилност

опширније

У Универзитетској галерији 9. новембра 2017. године, клавирски квинтет Алтро сенсо одржао је концерт поводом 140 година од рођења и 60 година од смрти највећег српског композитора музичког романтизма Петра Стојановића

опширније

У Универзитетској галерији у Крагујевцу, у четвртак 16. новембра 2017. године у 19 часова, свечано ће бити отворена изложба Уметничке збирке Српске академије наука и уметности „Уметничка збирка САНУ - Ликовни уметници академици“, поводом 175 година од оснивања САНУ.