Стипендије Пекиншког технолошког института за академску 2020/21. годину

Пекиншки технолошки институт додељује 3 стипендије Кинеског савета за стипендије за похађање мастер и докторских студија на Институту.

Стипендија покрива школарину, смештај, здравствено осигурање и месечну стипендију (3000 ренминби за мастер и 3500 РМБ за докторске студије).

Стипендија се додељују за период од 2 године (мастер студије), односно 4 године (докторске студије).

Процедура пријављивања: Заинтересовани кандидати треба да доставе Министарству просвете, науке и технолошког развоја попуњен формулар за прелиминарну пријаву на имејл адресу: jelena.pazun@mpn.gov.rs. Министарство ће проследити формуларе Пекиншком технолошком институту, након чега ће Институт одабрати до 3 кандидата која ће лично контактирати и обавестити их о детаљима процедуре пријаве.

Рок за прелиминарно аплицирање: 10. јануар 2020. године

Информацију о стипендијама Пекиншког технолошког института можете погледати на сајту Министарства просвете, науке и технолошког развоја.

Пропозиције конкурса можете погледати овде.