Локално финале Такмичења за најбољу студентску идеју одржано на Универзитету у Крагујевцу

Локално финале Такмичења за најбољу студентску идеју одржано је у Свечаној сали Ректората, у петак 6. јула 2018. године.

Након два круга рецензије четири најбоље идеје је одабрано да учествује на локалном финалу. Идеје су представљене следећим члановима жирија:

• Проф. др Весна Мандић, председник жирија (Факултет инжењерских наука, Универзитет у Крагујевцу)
  • Доц. др Снежана Нестић (Факултет инжењерских наука, Универзитет у Крагујевцу)
  • Владимир Вукадиновић (Центар за трансфер технологија, Универзитет у Крагујевцу)
  • Марија Стојадиновић (Развојни бизнис центар, Крагујевац)
  • Наташа Ћировић (Пословни инкубатор техничких факултета Београд)

Према оценама жирија, три најбоља тима су била:

• Бизнис тим са идејом Студентски е-сервис
  • Фантастична четворка са идејом Сунцем кроз будућност
  • Virtual Waiters са идејом Virtual Waiter

Најбољи тимови су добили награде обезбеђене од стране ИФ4ТМ пројекта (студијска посета Универзитету у Кремсу за чланове тима).

Прва два тима, Бизнис тим и Фантастична четворка, представљаће Универзитет у Крагујевцу на Националном финалном такмичењу које ће бити организовано до краја 2018. године.

www.bsokg.kg.ac.rs

Фото галерија: