Конкурс за доделу стипендија Републике Словеније за 2018/2019. годину

Министарство просвете, науке и технолошког развоја Републике Србије доставило је Универзитету у Крагујевцу информацију о Конкурсу за доделу стипендија Републике Словеније

Центар Републике Словеније за мобилност и европске програме образовања и обуке - CMEPIUS  објавио је конкурс за доделу до 18 стипендија Републике Словеније за школску 2018/2019. годину студентима из Републике Србије, на основу члана 3 Протокола о сарадњи између Министарства просвете, науке и технолошког развоја Републике Србије и Министарства образовања, науке и спорта Републике Словеније о сарадњи у области образовања.

Сву документацију кандидати треба да доставе Министарству просвете, науке и технолошког развоја Републике Србије, које ће  номинације кандидата са пропратном документацијом проследити CMEPIUS -у.

Рок за пријаву је крај марта 2018. године.

Детаљније информације о програму стипендија можете погледати ОВДЕ

Процедуру за пријаву кандидата можете погледати ОВДЕ