Konkurs za prijavu studenata fakulteta Univerziteta u Kragujevcu na besplatan kurs italijanskog jezika na nivou A1 u organizaciji CzRK-a

Dragi studenti Univerziteta u Kragujevcu, Ako razmišljate o mobilnosti i usavršavanju u inostranstvu ili želite da unapredite svoje jezičke veštine u cilju daljeg usavršavanja i/ili zapošljavanja,  prijavite se za kurs italijanskog jezika u organizaciji CzRK-a.

U toku akademske 2017/18. godine realizovaće se kurs italijanskog jezika na nivou A1.

Na kurs italijanskog jezika mogu se prijaviti:

• Studenti svih nivoa studija

Napomena: studenti prve godine osnovnih i integrisanih akademskih studija, kao i studenti prve godine strukovnih studija fakulteta Univerziteta u Kragujevcu nemaju pravo prijave.

Za prijavu je potrebno dostaviti:

• Prijavni formular (možete preuzeti OVDE)
  • Motivaciono pismo
  • CV (preporuka: koristiti Europass model)
  •  Potvrda sa fakulteta o trenutnom statusu (u kojoj se vidi prosečna ocena ostvarena tokom studija, kao i dužina trajanja studija)

Rok za prijavu: 04. decembar 2017. godine do 12:00 časova

Prijavu možete poslati elektronskim putem na adresu: razvojkarijere@gmail.com (u polje predmet mejla upisati Prijava za kurs italijanskog jezika), ili doneti lično u prostorije Centra (drugi sprat zgrade Rektorata, između Pravnog i Ekonomskog fakulteta), radnim danima od 09:00 do 15:00 časova.

Nepotpune i neblagovremene prijave neće biti razmatrane.

Kriterijumi za evaluaciju i selekciju kandidata:

• akademski uspeh i zasluge
  • motivacija
  • biografija

Napomena: Kurs je besplatan. Broj mesta je ograničen.

• Kandidati će biti obavešteni o rezultatima konkursa putem elektronske pošte, najkasnije 5 dana po završetku konkursa.
  • Nastava će se odvijati u prostorijama Rektorata Univerziteta u Kragujevcu, 2 puta nedeljno u trajanju od 3 meseca.
  • Na kraju kursa učesnici će polagati završni test i dobiti sertifikat o učešću na kursu i stečenom nivou znanja italijanskog jezika.
  • Učesnici konkursa koji su Romske nacionalnosti ili studenti sa invaliditetom o tome dostavljaju odgovarajuće potvrde.

Za dodatna pitanja možete nas kontaktirati putem telefona (034) 300 425 ili imejla razvojkarijere@gmail.com.